about-us-wel

Biz Kimiz?

Kaliteli Hizmetin Herkes Tarafından Hak Edilen Bir Ayrıcalık Olduğunu Düşünüyoruz.

Misyon & Vizyon

Sigorta İhtiyaçlarınıza hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Prensiplerimiz

  • Şeffaflık
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Odaklılık

1995 yılında Ankara Sincan ilçesinde kurulan Elibollar Sigorta 25 yıllık acentelik süresince tüm branşlarda faaliyet gösteren bağlı bulunduğu sigorta şirketlerinin en iyi acenteleri arasında olmayı başarmıştır.

11.000 kişiyi aşmış müşteri profili ile poliçe üretimi ve hasar yönetimini en doğru bir biçimde yönetmektedir.

Çalıştığımız Sigorta şirketlerinin gerek lokal gerekse Tüm Türkiye başarılarında ciddi katkısı bulunan bir şirket olma özelliğini taşımaktadır. Güvene dayanan bir ticari anlayışa sahip, memnuniyet ilkesine bağlı bir çalışma prensibi olan Elibollar Sigorta profesyonel ekibi ile tüm müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Gelişen sigortacılık sektöründe; talep ve ihtiyaçlarınıza uygun, yenilikçi ve çözüm odaklı faaliyet göstererek; sizlere sunduğumuz satış ve satış sonrası üstün hizmet kalitesiyle değer verdikleriniz artık güvencemiz altında….

Bir aile şirketi olan Elibollar Sigorta ikinci kuşak aile üyesi ile yeni nesil sigortacılıkta, bambaşka bir anlayışla tüm risklere karşı zengin ürün yelpazemizle, sizlere hizmet vermektedir.

Elibollar Sigorta olarak 2013 yılında Bireysel Emeklilik Sisteminin önemi üzerine lisans alarak bu alanda da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Elibollar Sigorta yeni nesil sigortacılık anlayışı ile müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını tek acente aracılığı ile karşılamasını sağlamıştır. Çalışmış olduğumuz köklü ve piyasa bilinirliği yüksek olan sigorta şirketleri ile siz değerli müşterilerimize zengin ürün yelpazesi ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Erdem Elibol, Genel Müdür

25 Yıllık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz!

Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş uzman kadromuz tüm sigorta ihtiyaçlarınıza hızlı, etkin ve ekonomik çözümler sunuyor.

85%

İşyeri Sigortası

96%

Trafik Sigortası

74%

Konut Sigortası

92%

Kasko Sigortası

Kalite Politikamız

ELİBOLLAR SİGORTA olarak tüm sigorta ihtiyaçlarınızın için titizlikle size en uygun poliçe teklifini hazırlıyoruz. Her şey siz kıymetli müşterilerimiz için!
  • Şeffalık
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Odaklılık
SİGORTA ACENTESİ aile üyeleri; şikâyetlerinizi, talep ve sorularınızı; doğru, eksiksiz, kolay bir şekilde tarafınıza tarafınıza ulaştırabilmektir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.
İletişim
SİGORTA ACENTESİ ailesi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için sektöre yenilikler getirmektedir. Sigorta Acentesi ailesi, üyelerine uzman kadro ile en iyi hizmeti sunmaktadır.
İletişim
Her zaman en iyisini hak eden SİGORTA ACENTESİ ailesi üyelerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.
İletişim
25 +
Yıllık Tecrübe
11 b +
Mutlu Müşteri
15 b +
Tamamlanan Poliçe
98 %
Müşteri Memnuniyeti

SİGORTA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYALIM!

Telefon: 0 (312) 270 6969 ya da iletişim formumuzu doldurun.

SİGORTACILIK SEKTÖRÜYLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYALIM!

Sigortacılık Sektörüyle ilgili her sorununuzda her zaman yanınızdayız.